Preskočiť na navigáciu Preskočiť na obsah Preskočiť na pätičku

Servis striech

Servis striech

Naša spolupráca so zákazníkom nekončí po odovzdaní hotovej strechy. Ponúkame údržbu a starostlivosť pre strechy počas celej doby životnosti. Len takto zabezpečíte, že Vaša strecha si bude plniť svoju funkciu veľa rokov.

Servis striech

Revízia a údržba striech

Mýty, že strecha je bezúdržbová, sú už dávno vyvrátené. Pre zabezpečenie dlhej životnosti je potrebné strechu minimálne raz za rok navštíviť a vykonať revíziu. Pri revízií strechu vyčistíme od náletových prvkov. Celú strechu (hydroizoláciu alebo krytinu) a najmä detaily vizuálne prípadne prístrojovo skontrolujeme, vyčistíme odvodňovacie prvky, zabezpečíme revíziu záchytného systému, v prípade potreby ihneď vykonáme drobné opravy. Na konci vystavíme vlastníkovi protokol z revízie.

Revízia a údržba striech
Údržba zelených striech

Údržba zelených striech

Samozrejmosťou pre nás je aj poskytovanie služieb v rámci údržby zelených striech. Pri dohodnutom intervale skontrolujeme zeleň, odstránime burinu, dosadíme rastliny na miesta, ktoré ostali „nezelené“, doplníme substrát a pohnojíme. Takto bez starostí zabezpečíme, aby Vaša zelená strecha prekvitala.

Iskrové skúšky

Poskytujeme vykonanie iskrových skúšok na všetkých typoch hydroizolácií.

Iskrové skúšky

Referencie

Za 28 rokov našej existencie sme úspešne zrealizovali

123+

projektov

Strecha