Preskočiť na navigáciu Preskočiť na obsah Preskočiť na pätičku

Stavby a rekonštrukcie

Stavby a rekonštrukcie

Sme spoľahlivý partner pri akejkoľvek stavbe. Našou špecializáciou sú taktiež kompletné rekonštrukcie budov. Ako generálny dodávateľ stavieb Vám pomôžem zabezpečiť projektovú dokumentáciu, inžiniering, samotnú výstavbu a končíme odovzdaním diela a kolaudáciou.

Naša spoločnosť disponuje tímom kvalifikovaných odborníkov, ktorí sú pripravení splniť vaše požiadavky. Každý projekt riešime individuálne a prispôsobujeme sa konkrétnym potrebám zákazníka. Výsledkom je kvalitné dielo, ktoré vám bude slúžiť mnoho rokov.

Projektová dokumentácia

Zabezpečíme vypracovanie projektovej dokumentácie všetkých úrovni. Od vypracovania štúdie realizovateľnosti, architektonických štúdií, projektovej dokumentácie k územnému konaniu, projektovej dokumentácie stavebnému konaniu, realizačnej projektovej dokumentácie až po dokumentáciu skutočného vyhotovenia stavby. Samozrejmosťou je rozpočet stavby.

Projektová dokumentácia
Inžiniering

Inžiniering

Zastupujeme investora pri povoľovaní stavby, pri získaní vyjadrení dotknutých orgánov, územného rozhodnutia, stavebného povolenia a kolaudačného rozhodnutia.

Realizácia stavieb

Výstavbu alebo rekonštrukciu akejkoľvek pozemnej stavby vrátane inžinierskych stavieb ako sú prípojky stavby, príjazdové komunikácie a parkoviská realizujeme v čo najkratšom čase, použitím kvalitných materiálov, vlastnými kapacitami za súčasného optimalizovania nákladov investorovi.

Realizácia stavieb
Zateplenie fasád

Zateplenie fasád

Vykonávame zateplenie fasád objektov polystyrénom alebo minerálnou vatou, vrátane grafického návrhu farieb. Výhodami sú zníženie nárokov na energie, zlepšenie vnútornej klímy budovy či skrášlenie vzhľadu budovy.

Rekonštrukcie

V rámci našich služieb sa zaoberáme nielen estetickou stránkou rekonštrukcie, ale aj technickými a bezpečnostnými aspektmi. Venujeme sa výmene elektrických rozvodov, vodoinštalácii a kúreniu, či výmene stúpačiek. Naši odborníci tiež dbajú na výber kvalitných materiálov a najmodernejších technológií.

Ponúkame tiež služby projektovania a konštrukcie pre vaše budúce projekty. Naši inžinieri vám pomôžu s tvorbou návrhu a celkovou realizáciou projektu.

Rekonštrukcie

Referencie

Za 28 rokov našej existencie sme úspešne zrealizovali

123+

projektov

Strecha