O nás

HYDROS Bánovce spol. s r.o. je stavebná firma, ktorá vznikla v roku 1995.
Postupným vývojom sa zdokonaľovala nielen po stránke odbornej, ale zaznamenala aj výrazný kapacitný vzostup. Dnes sa firma zaoberá riešením a realizáciou stavieb hlavne so zameraním na všetky typy strešných konštrukcií ( ploché, šikmé, resp. iné ), opláštení a interierov.

Firma v súčasnosti zamestnáva kvalifikovaných odborníkov na hydroizolácie, strešné konštrukcie, klampiarske, tesárske a stavebné práce ale tak isto aj vysokofundovaných technikov. Profesionalita a kvalita vykonaných prác sú základným meradlom úspechu.

Profesionálne zvládnutie strešných konštrukcií akejkoľvek stavby patrí medzi najdôležitejšie prvky určujúce jej výslednú kvalitu. Každá práca, oprava či rekonštrukcia súvisiaca s takto náročnými podmienkami by mala byť z pochopiteľných dôvodov zverená len špecializovyným firmám a pracovníkom, akých nájdete aj za značkou: HYDROS Bánovce spol. s r.o.

Od roku 2019 sa firma rozšírila o projekčné oddelenie, ktoré sa špecializuje na projektovanie rodinných a bytových domov. Projekty rodinných domov na mieru vypracovaváme v čo najkratšom čase podľa požiadaviek investora.


Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x